Depremzedelere hakaret eden Selmanoğlu’na AK Parti’de seçim görevi

DUVAR– İktidarı yeterli yardım ulaştırmadığı için eleştiren depremzedelere “Haysiyetsiz, namussuz, tasmalı it” diyerek hakaret eden Tuğrul Selmanoğlu AK Parti’nin seçim koordinasyonunda “başkan yardımcılığı” görevi verildi.

AK Parti Yurtdışı Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Muhammed Fatih Toprak, sanal medya hesabından partinin “yurt dışı seçim koordinasyonları” görevlendirmelerini paylaştı. Buna göre, sanal medyada ürettiği içeriklerle AK Parti’ye destek verdiği bilinen Tuğrul Selmanoğlu, AK Parti “Yurtdışı Seçim Koordinasyon Merkezi Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcılığı” görevine getirildi.

Selmanoğlu son olarak yetersiz yardımlardan dolayı iktidarı eleştiren depremzedelere sanal medya üzerinden yayınladığı bir videoyla hakaret etmişti. Almanya’da yaşayan Selmanoğlu videoda, “Elbistan’da çok büyük su sıkıntısı var, çadır yok. Devlet yok yani burada. Bilmiyorum yani siyaset yapmak istemiyorum ama devlet yok. Yiyecek, su yok. Bakın kimse yok, devlet diye bir şey yok. Kimse gelmemiş. Biraz hain tasmalı köpek taklidi yapayım dedim. Tasmalı it taklidi yapayım dedim. Haysiyetsiz, namussuz taklidi yapayım dedim. Yapamadım herhalde” diyerek hakaretlerde ifadelerini kullanmıştı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir