Shakira’nın Eski Eşi Pique’nin Yeni Sevgilisi İle Evlenme Kararı Aldığı İddia Edildi!

Aldatılmayı ve ayrılığı henüz tam olarak hazmedemediğini her fırsatta tekrarlayan Shakira’ya yeni bir darbe geldi.  İddialara göre Gerard Pique şimdi de sevgilisi Clara Chia Marti ile evlilik hazırlığında. Yaptığı röportajda sevgilisinin kuklası olduğunu söyleyen Gerard Pique’nin düğün hazırlıkları ile ilgili söylediği sözlere ve ayrıntılara gelin beraber bakalım.

Shakira’nın eski eşi Gerard Pique tarafından aldatılması 2022 yılına damgasını vurduğu gibi bu yılında gündeminde sık sık yer almaya devam ediyor.

İlişki bitse de yankısı bitmeyen bu olayda Gerard Pique en son verdiği bir röportajda sevgilisinin kuklası olduğunu söylemiş ve yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuşmuştu.

Bu olaydan sonra ise magazin gündemine Pique ve yeni sevgilisiyle ilgili bomba gibi bir iddia düştü.

İddiaya göre futbolcu Gerard Pique 23 yaşındaki sevgilisi Clara Chia Marti ile evlilik hazırlıklarına başladı.

İspanya’da günlük olarak yayımlanan gazete ‘Marca’ birbirlerine çok aşık olduklarını söyleyen Gerard Pique’nin çoktan genç sevgilisine evlenme teklifi ettiğini iddia ediyor.

Bununla da sınırlı kalmayan Pique, sevgilisinin adeta bir kuklası olduğu sözlerini doğrulayan bir hareket yapıyor.

Yine bir iddiaya göre Pique genç sevgilisi nasıl ve nerede evlenmek istiyorsa bütün ayrıntıları ona göre organize edeceğine dair sevgilisine söz vermiş.

Clara Chia Marti’nin ise gösterişli bir düğün istemediğini yazan haber kaynakları onun tercihinin samimi ve daha küçük bir törenden olduğunu ileri sürüyor.

Söz konusu iddialar hakkında çiftten ise şu ana kadar herhangi bir açıklama gelmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir